Prokuplje na dlanu

Спорт

НАТАЛИЈА ОСВОЈИЛА СРЕБРО У ФИНАЛУ

Објављено: 04.06.2018 u 09:32 | Аутор: Biljana Roganović 4 коментар(a) НАТАЛИЈА ОСВОЈИЛА СРЕБРО У ФИНАЛУ
Међу најбољим, фото:Прокупље на длану

Наталија Павловић из Стрељчког клуба „Топличанин 1887“ у финалу лиге централне Србије освојила је сребрну медаљу. Она је са обијених 179 кругова освојила друго место. Јулија Ђорђевић, такође представник СК „Топличанин 1887“ освојила је седмо место. У финалу је учествовало осам најбољих стрелаца који су освојили највише бодова у четири кола лиге централне Србије.

- Успели смо да после годину дана уђемо у финале са два преставника и да освојимо прву медаљу у финалу лиге централне Србије. Идемо даље ка новим победама и добрим резултатима који нам следе у јесењем делу лиге централне Србије и и куповима Србије,а оне то могу- казао је тренер СК „Топличанин 1887“ Небојша Павловић.

Девојчице су заиста успеле да поносо врате стару славу стрељаштва и покрену ново поглавље у афирмацији овог спорта у Прокупљу.