Prokuplje na dlanu

Спорт

ПРЕСКОЧИЛИ ЈОШ ЈЕДНУ ПРЕПРЕКУ

Објављено: 28.05.2018 u 12:05 | Аутор: Biljana Roganović 1 коментар(a) ПРЕСКОЧИЛИ ЈОШ ЈЕДНУ ПРЕПРЕКУ
ОФК "Топличанин" фото: Прокупље на длану,архива

У 28. колу зоне Запад фудбалери “Топличанина“ савладали су екипу“ Жупе“ из Александровца високим резултатом 4:0 (2:0). Прокупчани су већ у првом полувремену стекли велику предност од 2 гола разлике.Први гол постигао је Лазаревић у 4. минуту утакмице , а други Ч. Пауновић лепим ударцем са ивице шеснаестерца. У другом полувремену виђено је још 2 гола у мрежи домаћина а стрелци су били брзоноги Цветковић и голгетер Станковић.

Очекивао се већи отпор домаћина али су они током целе утакмице деловали лежерно и безвољно што је утицало на овако висок резултат. Најбитније у свему овоме је да је “Топличанин“ прегрмео још једно тешко гостовање.

Овом утакмицом још ништа није решено, јер је и “СФС Борац“ победио код куће. Одлука о прваку зоне Запад пашће у недељу после утакмице “Топличанин“- “СФС Борац“. Прокупчани имају предност домаћег терена и одговара им и нерешен резултат само да не буде 2:2 као у првом мечу.

Биће ово занимљива утакмица за гледање и очекује се велики број навијача, не само из Прокупља и Параћина већ и из целе југоисточне Србије.

Следеће коло Прокупчани играју 3.јуна против екипе “СФС Борац“из Параћина од 17:30 часова на свом терену.

Топличанин је наступио у следећем саставу : 4,3,3

Глиговић,Станојевић(Агатоновић),Коцић,Л.Пауновић,В.Пауновић,Стојковић(Ј.Јовановић) ,Д.Марковић,Ч.Пауновић (Станковић),Цветковић,Станковић,Лазаревић.