Пету годину заредом Град Прокупље наградио је најбоље ђаке, Вуковце, и учеснике такмичења. Нагреде најуспешнијим ученицима свих основних и средњих школа у име Града уручили су заменик градоначелника Града Прокупља Мирољуб Пауновић и већник за образовање, омладину и спорт Маја Ранђеловић.
Изражавајући своје дивљење и понос читавог града заменик градоначелника Града Прокупља Мирољуб Пауновић је на скупу поручио да су ова деца пример и за старије како треба да се учи и ради и на тај начин да допринос свом граду.
-Сви ми морамо да поштујемо ваш уложени труд у освајању знања, ваше прегалаштво и одрицање на победничком путу. Сигуран сам да овај успех дугујете својим професорима, али и родитељима, који су вам све време били подршка на том путу и чији сте ви највећи животни понос – рекао је Пауновић.
Он је јо поручио да ће локална самоуправа увек наћи начина да подржи вредне и успешне ученике како би им олашкала пут ка успеху и знању, са надом да ће се они вратити у свој град и ту наћи место за добар живот и напредак.
Град Прокупље је ове године одличним ђацима, Вуковцима, освајачима награда на републичким такмичењима доделио више од 900 књига. Освајачи прва три места на републичким такмичењима биће и новчано награђени, а традиционално се новчано награђују и студени са просечном оценом преко 9.
С.Р.
Коментари објављени на сајту prokupljenadlanu.rs не одражавају став власника и уредништва, као ни корисника сајта. Ставови објављени у текстовима појединих аутора такође нису нужно ни ставови редакције, тако да не сносимо одговорност за штету насталу другом кориснику или трећој особи због кршења ових Услова и правила коментарисања.
Строго су забрањени: говор мржње, увреде на националној, расној или полној основи и псовке, директне претње другим корисницима, ауторима новинарског текста и/или члановима редакције, постављање садржаја и линкова порнографског, политички екстремног, увредљивог садржаја, оглашавање и постављање линкова чија сврха није давање додатаних информација везаних за текст.
Строго је забрањено и лажно представљање, тј. остављање лажних података у пољима за слање коментара. Коментари који су написани великим словима неће бити одобрени.
Редакција сајта задржава право да не одобри коментаре који не поштују горе наведене услове.