• Cutura
  • Festina
  • Bellavita
  • Vip

Објављено: 20.09.2021 u 08:57 | Аутор: Redakcija 0 коментар(a) ДА ЛИ ЈЕ НА ПОМОЛУ ЧИСТКА У ТОПЛИЧАНИНУ?

После 5. кола Зоне Југ , Офк „Топличанин“ има само 1 бод и налази се на 13. месту. И највећи песимисти у граду на Топлици нису се овом надали.
Данас је у Нишу на стадиону Синђелића, Топличанин угостио екипу ФК“Чекмин“ и одиграо нерешено. После 90 минута резултат је био 2:2.
Већ у 17. минуту гостујући фудбалери краду једну лопту на средини терена, најсналажљивији пред голом плаво-белих је искусни Јовица Митић који доводи Чекмин у вођство од 1:0.
Топличанин је преузео иницијативу, али није успевао да постигне погодак. У 43. минуту у шеснаестерцу гостију најбоље се сналази искусни Станковић Велимир и постиже гол за 1:1.
После једне добре прилике за домаће, када су сви на трибинама очекивали судијин звиждук, фудбалер Чекмина Николић Нинослав користи спорост одбране и поставља коначних 2:1 у првом делу утакмице.
На почетку другог полувремена у свлачионици остају Никола Стојић и Немања Китић, а мењају их свежи Никола Бабовић и Јован Јовановић.
У другом полувремену играо је само један тим, али пао још само један гол после корнера у 58. минуту, стрелац је био Лука Пауновић.
Неколико прилика за гол су имали играчи Топличанина, Јовановић, Станковић, Китић и капитен Каличанин-али је до краја утакмице резултат остао непромењен.
У разговору са члановима управе клуба сазнали смо за њихово незадовољство игром и залагањем на претходних пет утакмица. Како смо сазнали играчи су добили одличне услове за рад и примили су све накнаде за своје ангажовање, али резултати су изостали. У плану је разговор са свим играчима и најављују се резови у самој екипи. Клуб ће се многим играчима захвалити на сарадњи, уколико не могу да испуне своје обавезе према клубу.
У 6.колу Зоне Југ Топличанин гостује екипи ФК „Плантажа“ из Доње Стопање, утакмица се игра у недељу, 26.9.2021. године у 15:30 часова.