• Evropski centar za edukaciju
  • Alfa taksi
  • Kvart oglas
  • Jablanovica

Објављено: 28.03.2021 u 16:40 | Аутор: Redakcija 0 коментар(a) ХРАБРИ ТОПЛИЧАНИН ДО БОДА У НИШУ

ФК “Цар Константин” 3 : 3 ОФК “Топличанин”

“ЦарКонстантин”: Станковић, Најдановић ,Стаменковић, Смиљковић, Марковић, Лазаревић, Булатовић, Тодоровић, Васиљевић, Секулић, Митић.

Играли су још: Ступар, Јовановић, Ивановић .

“Топличанин”: Новаковић, Илић, Агатоновић, Савић, Китић ,Каличанин, Јанковић, Денић, Пауновић, Јовановић М.,Стојковић.

Играли су још:Станковић М. Станковић, Јовановић Ј.

Топличанин је сјајно отворио утакмицу, наметнуо свој темпо и ритам игре,центарфор Китић је пропустио прилику за гол у 10. Минуту утакмице. Прокупачки плаво-бели су наставили још агресивније и награда за то стигла је у 20. минуту утакмице. Након сјајне акције из корнера, коју је започео капитен Каличанин, сјајним ударцем завршио је Душан Стојковић. Резултатом 0:1 се отишло на полувреме.

У наставку пад концентрације играча Топличанина ,лоша комуникација одбрамених играча и Цар Константин долази до изједначења у 47. Минуте, голом Тодоровића. Већ у следећем нападу несхватљива грешка играча Топличанина након прекида домаћих и Стаменковић доводи домаће у водјство. Ништа нарочита се није дешавало до 62.минута утакмице кад је судија Бабић, само питање по чијој директиви искључио играча Топличанина Бошка Илића који је ненамерно играо руком и добио директан црвени картон. Топличанин се није предао, наставио је да игра и долази до изједначења након сјајне убачене лопте у простор погодак постиже први стрелац Топличанина Јанковић у 79.минуту.

Топличанин долази И до потпуног преокрета И вођства у 90.минуту утакмице, поново је стрелац одлични Јанковића.

Остаје нејасно колико је судија Бабић продужио утакмицу ,домаћи долазе до изједначења у 95. минуту, поготком Ступара након прекида.

Из Управе ОФК “Топличанин” најавили су званично саопштење у наредних 24 сата поводом утакмице у Нишу и напада на председника клуба Стеванића и чланове Управе.