Prokuplje na dlanu

Спорт

ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА КОШАРКАША

Објављено: 09.02.2020 u 14:10 | Аутор: Redakcija 0 коментар(a) ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА КОШАРКАША

У другом колу пролећног дела Прве мушке регионалне лиге екипа кошаркашког клуба "Топличанин" остварила је веома битну победу против екипе КК"Јастребац" из Алексинца. Резултат на крају меча је био 81-76, по четвртинама (21-11, 22-16, 18-22 и 20-27).
После вођства од 16 разлике на полувремену и при резултату 52-32 у трећој четвртини нико није очекивао да утакмица бити неизвесна на самом крају. Борбени гости се нису предавали и низом успечних "тројки" дошли су на само 3 поена заостатка. Захваљујући поенима искусног Бјелетића и Миљковића, прокупчани долазе до победе и нова два бода.

Поене за КК "Топличанин" су постигли Петровић 17, Кривокапић 16, Миљковић 13, Бјелетић 11, Ивановић 8, Лазовић 7, Бандука 5, Радуловић 2 и Орбовић 2. Код гостију најефикаснији је био Живановић са 29 поена.

"

Хвала публици која је и поред хладног времена дошла да нам пружи подршку да освојимо два нова бода. Имамо млад тим који је склон падовима у игри и ниједан противник не сме да се подцени без обзира на стање на табели." -рекао је за наш портал Бобан Петровић, председник КК "Топличанин".
Кошаркашима следи пауза од једног викенда због одигравања утакмица финала Купа, а у трећем колу играју у Нишу против екипе КК "Ниш".