• Evropski centar za edukaciju
  • Alfa taksi
  • Kvart oglas
  • Jablanovica

Објављено: 15.02.2021 u 13:05 | Аутор: Redakcija 3 коментар(a) ЈОШ ЈЕДНА ПРИПРЕМНА УТАКМИЦА ТОПЛИЧАНИНА

Фудбалери Топличанина су у склопу припрема за други део сезоне гостовали у Лесковцу где су играли против Слоге и поражени су резултатом 2:1.
Прокупачки плаво-бели повели су у 20 минуту голом новајлије Станковића. Све до 60. минута утакмице држали су утакмицу под контролом. Последњих 30 минута утакмице, шеф стручног штаба Бојан Пећаранин дао је шансу свим играчима. Топличанин је наступио у саставу Новаковић, Јовановић, М.Китић, Стојић, Илић, Денић, Стојковић, И. Каличанин, Станковић, Н. Китић, Јанковић.

Од 60. минута играли су Ђордјевић, Павловић, Николић, Божић, Бабовић, Јовановић, Д. Каличанин, Савић и Ђиндјић.
Треба напоменути да је Топличанин до 70. минута играо врло добро и организовано, да би у последњих 20 минута младим играчима пала концентрација, па су искуснији фудбалери Слоге постигли два поготка. До краја утакмице плаво-бели се нису предавали и створили су неколико добрих шанси, добре прилике су имали Бабовић и Д. Каличанин са 20 метара, али је голман Слоге одлично реаговао И сачувао своју мрежу. Одличну шансу имао је и Јовановић након центаршута Божића, његов ударац главом зауставила је статива. У надокнади времена шутирао је Ђинђић, медјутим лопта је ударила у руку играча домаћих али се пиштаљка није огласила.
Утакмица је одиграна по изузетно хладном времену, терен је био прекривен снегом, без помоћних судија.
На крају утакмице тренер Пећаранин био је задовољан игром својим фудбалера.
У плану је одигравање још неколико припремних утакмица.