Prokuplje na dlanu

Спорт

НЕРЕШЕНО НА СТАДИОНУ ПОРЕД ТОПЛИЦЕ

Објављено: 02.11.2019 u 20:31 | Аутор: Biljana Roganović 8 коментар(a) НЕРЕШЕНО НА СТАДИОНУ ПОРЕД ТОПЛИЦЕ
На терену, фото:Прокупље на длану

У 12. колу Српске лиге Исток Oмладински фудбалски клуб "Топличанин" дочекао је лидера екипу "Јагодине" и ремизирао резултатом 1-1.

Од првог минута утакмице гости су кренули силовито и наговестили да су у Прокупље дошли по сва три бода. Врло брзо домаћи фудбалери успостављају равнотежу на терену. Неколико добрих прилика имају играчи „Топличанин“ , али први до вођства стижу гости из Јагодине. Играо се 23.минут првог полувремена , после једног слободног ударца и грешке одбране домаћих у гужви се најбоље сналази играч са бројем 3 Сујић и постиже погодак за Јагодинце. До краја првог полувремена није било неких изгледнијих прилика на обе стране.

У другом полувремену тренер домаћих прави три измене и после само неколико минута „Топличанин“ долази до изједначења. Стрелац у 61. минуту је Прокић. До краја сусрета гости су више нападали, али су боље прилике створили играчи домаћих. Пред сам крај сусрета голман Новаковић је добро интервенисао и сачувао своју мрежу.

Утакмица се одиграла на стадиону поред Топлице пред око 800 гледалаца.

У 13.колу ОФК "Топличанин" гостује у Лесковцу екипи Дубочице.