• Evropski centar za edukaciju
  • Alfa taksi
  • Kvart oglas
  • Jablanovica

Објављено: 29.03.2021 u 11:03 | Аутор: Redakcija 0 коментар(a) ПОБЕДА РУКОМЕТАША И РУКОМЕТАШИЦА

У дербију Супер Б женске рукометне лиге рукометашице Топличанина савладале су у Кучеву истоимену екипу резултатом 28:20 полувреме 13:7. Најефикаснија у екипи Топличанина била је Гергана Грозданова са 8 голова а истакле се и Марија Станојевић са 5 и Јована Јовановић са 4 постигнута гола. У првом делу првог полувремена водила се равноправна борба, након тога рукометашице Топличанина из минута у минут повећавају предност и на крају долазе до рутинске победе.

Рукометаши Топличанина савладали су на свом терену екипу Прибоја резултатом 21:17 полувреме 11:9. Најефикаснији у екипи Топличанина био је Никола Милосављевић са 4 гола. Током читаве утакмице рукометаши из Прокупља имали су предност коју су успели да задрже до краја за другу узастопну победу у првенству.

МОК Топличанин 97 савладао је у дербију у оквиру плеј офа екипу Јагодине на свом терену максималним резултатом 3:0. Овом победом рукометаши из Прокупља учврстили су се на лидерској позицији на табели плеј офа Друге лиге.

Одбојкашице Топличанина поражене су у Лесковцу са максималних 3:0 у сетовима у оквиру наставка првенства Друге лиге Исток.

КМФ Прокупље доживео је пораз у Пироту од истоимене екипе резултатом 5:4 у оквиру 11. кола првенства Треће футсал лиге.

У оквиру 24. кола фудбалског првенства Српске лиге Исток фудбалери Топличанина одиграли су нерешено 3:3 у Нишу са екипом Цар Константина. Стрелци за Топличанин били су Јанковић са два гола и Стојковић. У наредном колу Топличанин на свом терену дочекују екипу Мораве из Владичиног Хана