Prokuplje na dlanu

Спорт

ПОКАЗАЛИ ДОБРУ ИГРУ

Објављено: 28.10.2018 u 21:45 | Аутор: Biljana Roganović 6 коментар(a) ПОКАЗАЛИ ДОБРУ ИГРУ
КК "Прокупље" на терену, фото:Прокупље на длану

Кошаркаши Прокупља забележили су врло важну победу у 5. колу Прве регионалне лиге Исток. Савладили су екипу из Бора резултатом 84: 78 по четвртинама 34:17 ,8:22 ,15:20 ,27:19.

Прокупчани су одлично отворили утакмицу, погодили неколико отворених шутева, међутим искусни Борани су из минута и минут умањивали предност екипе Прокупља, да би на крају треће деонице повели и у 35. минуту повели са шест поена предности. Тандем Терзић - Орбовић био је незаустављив у последњих пет минута. Ивановић је оправдао поверење стручног штаба и управе клуба,са пуним правом се може рећи да је пун погодак и велико појачање Прокупља у овој сезони, а искусни Миленковић показао је оно најбоље и погодио врло важне шутеве. Клупа је одрадила свој део посла.

- Забележили смо врло важну победу која ће нам дати самопоуздања за наставак првенства. Момци су оставили срце на терен и слободно могу рећи да су дали више од сто посто. Честитам им на победи. На овој утакмици смо били ослабљени неиграњем Бјелетића и Шубарића. Од почетка првенства ни на једној утакмици нисмо били комплетни. Надам се да ћемо од следећег кола коначно заиграти у најбољем саставу. Екипи Бора се захваљујем на фер и коректној игри. Велику захвалност дугујемо публици која нам је била шести играч на терену - изјавио је Чедомир Вуковић спортски директор КК "Прокупље" .

У наредном колу кошаркаши Прокупља гостују у Нишу где играју против екипе Фаир Плаy.