• Cutura
  • Festina
  • Bellavita
  • Vip

Објављено: 02.08.2021 u 09:50 | Аутор: 1 коментар(a) УСПЕШНА ПРОВЕРА ИГРАЧА ТОПЛИЧАНИНА

Фудбалери Топличанина савладали су лесковачку Слогу у првој припремној утакмици за предстојеће првенство.
Прокупачко плаво-бели тријумфовали су резултатом 5:4, утакмица је одиграна у Лесковцу.
Топличанин је боље отворио утакмицу, и већ у 15. минуту повео голом Душана Стојковића.
Слога је затим заиграла агресивније и на полувреме се отишло резултатом 2:1 за домаће.
Почетком другог полувремена домаћи повећавају вођство на 3:1. Прокупачко плаво-бели још једним поготком Душана Стојковића смањују на 3:2. Мали пад у игри Топличанина и Слога повећава на 4:2.
Тренер прокупчана Александар Кузмановић направио је неколико измена, то је условило неколико добрих напада гостију и повратник у редове плаво-белих Велимир Станковић смањује резултат на 4:3.
Након поготка Станковића кренула је нешто боља игра гостију и преко Миљана Китића резултат је 4:4.
Пред сам крај утакмице прелепим и атрактивним ударцем са 30 метара Никола Бабовић доноси победу плаво-белима. Ово је добра увертиру пред 1/4 Куп утакмице Фс Рис.
Утакмица је била права пријатељска уз одличну игру оба тима и фер и коректно понашање.