• Evropski centar za edukaciju
  • Alfa taksi
  • Kvart oglas
  • Jablanovica

Објављено: 02.05.2021 u 09:44 | Аутор: Redakcija 0 коментар(a) ВЕЛИКИ БОД ПРОТИВ ЛИДЕРА СРПСКЕ ЛИГЕ ИСТОК

У 32 колу Српске лиге Исток прокупачки плаво-бели дочекали су лидера, екипу Тимока из Зајечара и освојили заслужено бод, а врло лако су могли и сва три.

Од првог судијског звиждука гости из Зајечара су кренули агресивно и решени да из Прокупља понесу цео плен. Фудбалери Топличанина су им одлично одговорили и неколико пута сасвим солидно запретили. Голман Ђорђевић је био на висини задатка и одлично заменио повређеног првог голмана Новаковића који је овај меч пратио са трибина.

У првом полувремену највредније за поменути је одличан ударац капитена Каличанина са више од двадесет метара који је последњим напором успео да одбрани голман Јовановић.

Друго полувреме доноси неколико прилика на обе стране али резултат остаје непромењен.

Најбољу прилику на утакмици имао је Милош Јанковић у 88 минуту, после одличне акције Пауновића и Станковића, али најбољи стрелац Топличанина не успева да спроведе лопту у мрежу Зајечараца.

-Одиграли смо данас одличну утакмицу против првопласиране екипе Тимока, жалим за шансама, имали смо три зицера која нисмо успели да искористимо. Била је ово тврда утакмица, дисциплинована игра свих 90 минута, момци су беспрекорно одрадили све што смо се договорили и уз мало више среће заслужили смо више од једног бода. Идемо даље, очекује нас још шест кола, шест финала и следећу утакмицу играмо у Пчињи где идемо на победу, која би нам много значила у предстојећој борби за опстанак- рекао је за наш портал Бојан Пећаранин, тренер ОФК „Топличанин“.